Prosinec 2009

Happy new Year :D

31. prosince 2009 v 23:59 | *Kso.Kso |  about


Myslím že tento rok by měl být 100% protože 10 je moje oblíbené číslo.

Píšu ho všude a nosí mi štěstí tak doufám že ten náš rok 2010 bude nejlepší!Pro moje :-*

31. prosince 2009 v 17:00 | *Kso.Kso |  affs

Od Mrs.Bang

31. prosince 2009 v 16:31 | *Kso.Kso |  moje ceny
KujÍÍ

Karaoke//Tina vs.Rytmus - Pribeh

31. prosince 2009 v 16:28 | *Kso.Kso |  karaoke
Tak neplač, keď ty ver mi posledný krát
To vravíš stále a že sa nemám báť
Čo mi to dávaš je čistý prvý plán
Riešim len hudbu a len s tebou spávam
A keď sme spolu samy tak to nejde,
Len mávneš rukou, veď to hádam prejde
Hrdlo mi zviera pocit prázdna mám
Na ten chlad dotyk viac nepomáha
Je koniec nie je cesty späť
Ja viem to
Je koniec kde sme ja a ty
Ty vieš to
Máme dve cesty, ktoré nič nespája
Chod von, von z mojich snov

Ref:
To je náš príbeh
Cítim blízky pád
Tak to pochop, už je konec
Chceli sme viac, aj málo sa niekedy dá
Už sa to nedá a nedá
Poviem ti tých pár slov, tak prebolia snáď
Nechcem nič počuť, chcem byť sám
Nemôžem dýchať, nechcem viac pri tebe stáť
Choď von

Vkuse ma podozrievaš, stále mi voláš
Mám z teba paniku, pred tebou utekám
Cez všetky vidíš, že ťa len podvádzam
Nemôžem za to, že sa ľúbim babám
Máš na mňa nervy a nemôžeš mi veriť
Vieš, že je neskoro a nedá sa to zmeniť
Srdce ma ťahá za tebou a nepriznám si to pred sebou
Lebo premýšľam nad tebou, aha, prečo som s tebou viac nebol
Ostal len chlad, to dobré je už dávno preč
Nič nás nezachráni, sama to dobre vieš
Tak pod sem, nech ťa naposledy objímem
Ja som ten ktorý spravil chybu a odídem

Ref:
To je náš príbeh
Cítim blízky pád
Tak to pochop, už je konec
Chceli sme viac, aj málo sa niekedy dá
Už sa to nedá a nedá
Poviem ti tých pár slov, tak prebolia snáď
Nechcem nič počuť, chcem byť sám
Nemôžem dýchať, nechcem viac pri tebe stáť
Choď von

Vráť to späť, vráť to hneď,
Nie si rád, že ma tu máš
Je to zlé, už sa to nedá vrátiť späť
Cítim len chlad, to dobré je už dávno preč
Už ani nemôžeme nájsť spoločnú reč
Môj Rytmus je len len tvoj,
Ten dôkaz máme, je v nás (je v nás)

Ref:
To je náš príbeh
Cítim blízky pád
Tak to pochop, už je konec
Chceli sme viac, aj málo sa niekedy dá
Už sa to nedá a nedá
Poviem ti tých pár slov, tak prebolia snáď
Nechcem nič počuť, chcem byť sám
Nemôžem dýchať, nechcem viac pri tebe stáť
Choď von

Nápisy//Quak

31. prosince 2009 v 16:16 | *Kso.Kso |  writeNápisy//I♥My Pets

31. prosince 2009 v 16:15 | *Kso.Kso |  writeAvatary//Značky

31. prosince 2009 v 16:08 | *Kso.Kso |  avatarsAvatary//Beauty

31. prosince 2009 v 16:05 | *Kso.Kso |  avatars

Retouch//Ashley Green

31. prosince 2009 v 15:32 | *Kso.Kso |  retouch

Něco hrozného pro změnu =D

Zcvokla jsem z toho!

31. prosince 2009 v 13:50 | *Kso.Kso |  diary
Prostě jsem si předpřipravila článek ať se vloží dneska o půlnoci na silvestra.
Jenomže blog.cz je cvok to hned zvěřejnil já jsem v domění že se to zobrazí až o půlnoci vypla komp.OMG.Připravila jsem teda úplně nové přání.Které se doufám zobrazí v tu chvíli kterou jsem tam zadala ...

Kusovky//Lodičky

31. prosince 2009 v 12:33 | *Kso.Kso |  one pictureAvatary//Silvestr

30. prosince 2009 v 15:44 | *Kso.Kso |  avatars
Fun 'N Celebration... A sparkling ecard to celebrate the New Year with your friends/family/dear ones.Fun, Joy 'N Laughter... Reach out to your friends/family/loved ones with this crackling New Year wish.A Parade Of Wishes... Send in your New Year wishes with this cool and happening ecard.The Happiest New Year... A cute ecard to wish your dear ones sparkling good times in the New Year.New Year Celebrations! Send this fun-filled ecard to wish your pal/bro/sis/loved one a year that rocks.

Kusovky//Sponky

30. prosince 2009 v 15:41 | *Kso.Kso |  one picture
Silvestr:8kroků jak být dračicí :D

30. prosince 2009 v 15:06 | *Kso.Kso |  rady
Buďte krásná ve sváteční noci
Buďte krásná ve sváteční noci
foto: shutterstock.com
Silvestrovská party je tu! Ale letos nemusíte přemýšlet, co si vzít na sebe, jak se nalíčit a učesat, jaké botky se hodí... Našich osm tipů se drží trendů sezony a udělají z vás sexy dračici za pár chvil!

Datum publikace článku


Dámy, tentokrát neplatí výmluvy jako: "Budeme doma u televize, tak pro koho bych se měla parádit?" Jde přece o ten pocit, jen si představte, jak budete vypadat na fotkách úžasně. Dost řečí, odhoďte zástěru a jdeme na to.

Očista dočista

Základem je čisté a odpočaté tělo. Než se pustíte do mistrovského díla, naložte se půlhodinku do horké lázně, ideálně s rozpuštěnou uvolňující nebo relaxační složkou (např. Radox Relax 500 ml za 94 korun nebo Botanico Collection "Konopí", koupelový olej s minerály z Mrtvého moře, za 99 korun). Po důkladné očistě si dejte sprchu. Střídejte studenou a teplou vodu. l to vás pěkně probudí a navíc střídání teploty vody má blahodárný vliv na pokožku. Zpevňuje ji a vyhlazuje celulitidu. Poté se namažte tělovým mlékem a hurá na zkrášlovací procedury!

Prádlo

Abyste byla dokonalá, je třeba myslet na detaily. I když se nebudete odhalovat, spodní prádlo je základ. Vyberte nějaký pěkný kousek ze svého prádelníku. Pokud nic takového neobsahuje, vydejte se do obchodu, ještě je čas. V módě je jemná krajka nebo rafinovaná zdvojená ramínka. Co se týče barvy, nedejte na trendy, pořiďte si to, co vám sedí nebo barvu splývající s ostatním oblečením, které budete mít na sobě. Nejdůležitější je cítit se pohodlně. Jak jsem říkala, jde o ten pocit.
Osvěžte se voňavou koupelí
Osvěžte se voňavou koupelí
foto: shutterstock.com
// <![CDATA[ var data_1 = [{ alt: 'Osvěžte se voňavou koupelí', small: {url: 'http://www.prozeny.cz/static/images/empty.gif'}, big: {url: 'http://www.prozeny.cz/obrazky/shutterstock10775185-w685h458u.jpg'}, info: '<div class="image-browser-info-title">Osvěžte se voňavou koupelí<\/div><div class="image-browser-info-foto">Autor: shutterstock.com<\/div>' }];var optObj_1 = {imagePath: '', width: 685, height: 458, thumbWidth: 1, thumbHeight: 1, useShadow: false};var g_1 = new SZN.ImageBrowser('img-1', data_1, optObj_1); // ]]>

Vlasy

Vlasy zdobí naši hlavu. Netřeba připomínat, že žádný účes nebude vypadat dobře na neumyté zplihlé kštici, ať se snažíte sebevíc. V účesech vévodí drdoly. Máte-li ráda vlasy rozpuštěné, můžete je dozdobit černou stuhou, která se opět vrací nejen na přehlídková mola. Ta dodá šmrnc i ledabyle sepnutým vlasům. Pokud se nebojíte být crazy, zapojte fantazii a dozdobte vlasy čímkoli, co máte po ruce (kolíčky, krajky, knoflíky…) Na Silvestra můžete trochu ulítnout!

Nehty

Není ani tak důležité, jakou budou mít barvu, ale musí být upravené. Pokud se chcete řídit trendy, ustupuje se od klasické francouzské manikúry, která je příliš fádní a lepší je výrazná jednolitá barva, která ovšem vyžaduje precizní nalakování. Pokud nemáte pevnou ruku, pořiďte si speciální lak. Vypadá jako nálepka, která se na nehty nalepí a upraví nůžkami podle vlastního tvaru nehtů. Pokud chcete vybočovat, zkuste 3D design. Ten můžete doladit podle svého večerního looku. Tady nejsou trendy dané, záleží na fantazii a celkovém požadovaném vzhledu. Ty na nohach stačí ostříhat. :)

Make-up

Večerní líčení se vyznačuje tím, že je výraznější. Vyzdvihněte krásu svého obličeje a nedostatky potlačte. Pomocí několika barev make-upu lze snadno korigovat nepřesnosti linií. Pamatujte si, že světlejší tóny vyzdvihují a tmavší potlačují. Trendy je opět kouřové líčení. Nepoužívá se pouze černé a hnědé stínování, ale i barevné. Nebojte se třeba fialové, zelené nebo modré. Na Silvestra se dá opravdu cokoli, ale pokud si nejste jistá a nechcete působit extravagantně, dodržujte pravidlo: nemíchejte studené odstíny s teplými - teplé barvy jsou např. hnědá, oranžová, zlatá nebo olivově zelená. studené pak modrá, stříbrná nebo fialová. Na závěr se nezapomeňte přepudrovat. Rty stačí nalíčit leskem nebo neslíbatelnou rtěnkou - chcete, aby vám nějaká po půlnočnímu blahopřání zůstala.
Zvolte jednoduchý a elegantní šperk
Zvolte jednoduchý a elegantní šperk
foto: shutterstock.com

Co na sebe

Ideální jsou šaty. Nejlépe a hlavně "in" budete vypadat v jednoduchém střihu. Černou barvou nic nezkazíte, ale pokud se odvážíte, vsaďte na zvířecí vzor, šedou, fialovou, zelenou nebo hnědou. Neodolatelnou z vás učiní rafinované průstřihy znázorňující ženské linie (vykukující rameno, výstřih na zádech lemovaný "vodou" apod). Šaty se nosí upnutější na vršku a volné ve spodních partiích, kde se schová i nějaký ten faldík navíc. (Nápovědou vám může být video ve článku. Máte-li štíhlou postavu, vsaďte na úpletové krátké šaty, ke kterým se hodí pásek umístěný přes boky. Skvělým doplňkem, který se vrací, jsou dlouhé rukavice.
Pokud se šaty do společnosti, ve které se budete vyskytovat, nehodí nebo je zkrátka nerada nosíte, volte kalhoty. Žena v úzkých lesklých nohavicích je snem nejednoho muže. Právě takové jsou hitem sezony. Pro "normálně tvarované ženy" jsou tu kalhoty mírně rozšířené. Ale pozor, nosí se zkrácené podle francouzské elegance. Budete-li se pohybovat venku, nezapomeňte na vkusně vybraný kabát. Nosí se kratší délky a výrazné límce.

Šperk

Šperk by poslední noc neměl chybět žádné krásce. Pro dlouhý krk se ideálně hodí sametka nebo jednoduché perly. Obojí je trendy. Na spíše kratší krk volte raději delší šperky, které siluetu krku protahují. Obnažte dekolt a zvyšte límec. Šperky se nesou ve znamení jednoduchosti, takže vhodné jsou dlouhé jednobarevné korále nebo řetízky, které zvýrazní "V" střih.

Boty

Kozačky hrají prim. Nosí se vysoké ke kolenům i nad. Barev se bát nemusíte, stačí je sladit s oblečením a případně i kabelkou. A lepší je nižší podpatek, silvestrovská noc je dlouhá...
Tak tedy, buďte na Silvestra neodolatelná!

Můj nový rekord!

30. prosince 2009 v 15:02 | *Kso.Kso |  about
Je to čláánkový rekord.Přidala jsem za prosinec 123 článku a ještě není konec.Ono se to nezdá je to málo já vím ale jelikož nejsem I.T.(závislák na kompu) tak je to dobrý.Od toho listopadu jsem říkala že se musím polepšit tak doufám že se můžu těšit na leden :D

Jak změnit barvu obrázku

30. prosince 2009 v 14:57 | *Kso.Kso |  tutorials
Tak prvně si otevřeme PF Studio.A v něm obrázek který chceme měnit.

Diplomy za 7.bleskovku

30. prosince 2009 v 14:23 | *Kso.Kso |  vase ceny
Vždycky všech ny odpovědi na bleskovky čtu.Takže z těch tři vyšlo 2x Bravo 1x Bravogirl-v tomhle případě já taky čtu radši Bravogirl ale můj oblíbený časopis je InTouch...

Kusovky//Give way

30. prosince 2009 v 13:50 | *Kso.Kso |  one pictureDneska KonEeC :*

29. prosince 2009 v 12:14 | *Kso.Kso |  diary
Bohužel už musím jít....včera jsem tady seděla víc než 6 hodin a pak jsem šla do kina na new moon (já vím nOvinka :D)....*1408*takže oči namol...včera mi kámoška svěřila svoje kočky mám je do pátku chodit krmit má je 4 jsem šťastná protože to je poprvé co se nkdo nebál mi dát do péče jeho mazlíky xD...No ještě příjede návštěva a tak končím dneska nic moc jsem nepřidala oběhnu až zítra a udělám diplomky za tu poslední bleskovku ...

Vaše
Kso.Kso
:)
multicolor/alijn94.gif

Krásné kabelky

29. prosince 2009 v 12:06 | *Kso.Kso |  rady

Kusovky//Kapka

29. prosince 2009 v 12:04 | *Kso.Kso |  one picture
Růžový obrázek

29. prosince 2009 v 11:56 | *Kso.Kso |  next
Jen tak jsem si vyráběla, ani nevím co to je.Ale líbí se mi to :D

Nápisy//Thanks

29. prosince 2009 v 11:54 | *Kso.Kso |  write

From:Nápisy//If a woman...

29. prosince 2009 v 11:51 | *Kso.Kso |  write
rYy☼sT]aRr•3•" alt="star-hay.blog.cz»th[€]rYy☼sT]aRr•3•"]
From:Ceny za 6.silvestrovskou bleskovku

29. prosince 2009 v 11:46 | *Kso.Kso |  vase ceny

Takové narychlo :)

Zase

28. prosince 2009 v 16:05 | *Kso.Kso |  about
Zase v žebříčku :* KujÍÍ ♥

Avatary//Slunečnice

28. prosince 2009 v 16:04 | *Kso.Kso |  avatars
Sunflower // Over-ExposedPolariod.Sunflower Love+

Bleskovka č.7 [Časopisy]

28. prosince 2009 v 15:54 | *Kso.Kso |  fast
Nazdar xD
Jaký je Tvůj oblíbený časopis?
Co v něm čteš nejvíc?
Kolik stojí?
Jak často vychází?
Kolik tak za měsíc utratíš za časopisy?
Děkuji ,Ppá:)

Retouch//Emma Watson

28. prosince 2009 v 15:39 | *Kso.Kso |  retouch

Ujde asi 68%